prosperita-sklep

Posiedzenie Rady Powiatowej powiatu wysokomazowieckiego

Dnia 20 grudnia br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej powiatu wysokomazowieckiego oraz spotkanie opłatkowe. W posiedzeniu udział wzięli delegaci oraz zaproszeniu goście:

Czytaj więcej...

Posiedzenia Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej w Wysokiem Mazowieckiem 24.10.2016r.

Dnia 24 października br. w świetlicy wiejskiej w Pszczółczynie gmina Kobylin Borzymy, odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej powiatu wysokomazowieckiego. W posiedzeniu udział wzięli delegaci oraz zaproszeniu goście:

Czytaj więcej...

Konferencja„Problemy bieżące rolnictwa, a szanse i zagrożenia w jego rozwoju w regionie podlaskim”

Pierwszego maja br. w Zespole Szkół Rolniczych im. Stafanii Karpowicz w Krzyżewie z inicjatywy Przewodniczącego Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej w Wysokiem Mazowieckiem Wiesława Wnorowskiego oraz Dyrektora ZSR w Krzyżewie Pani Wioletty Gierłachowskiej odbyła się konferencja „Problemy bieżące rolnictwa a szanse i zagrożenia w jego rozwoju w regionie podlaskim".

Czytaj więcej...

III posiedzenie Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej powiatu wysokomazowieckiego

Dnia 2 września br. w Gminnym Ośrodku Kultury w Sokołach, odbyło się III posiedzenie Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej powiatu wysokomazowieckiego. Na zaproszenia Przewodniczącego Rady Powiatowej Pana Wiesława Wnorowskiego przybyli delegaci oraz zaproszeni goście:

Czytaj więcej...

2 sierpnia 2015 r. Dożynki Gminne oraz I Amatorskie Zawody w Powożeniu Zaprzęgami w Klukowie (powiat wysokomazowiecki)

O godzinie 14:00 odbyła się Msza Święta Dożynkowa, po której goście przeszli na plac za Urzędem Gminy, gdzie rozpoczęto Dożynki Gminne 2015.

Czytaj więcej...

II posiedzenie Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej w Wysokiem Mazowieckiem V kadencji

Dnia 23 lipca br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem, odbyło się II posiedzenie Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej w Wysokiem Mazowieckiem. Na zaproszenia Przewodniczącego Rady Powiatowej Pana Wiesława Wnorowskiego przybyli delegaci oraz zaproszeni goście:

Czytaj więcej...

POSIEDZENIE RADY POWIATOWEJ PIR W WYSOKIEM MAZOWIECKIEM 2.12.2014

2 grudnia br. w Dworku w Brzóskach odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej w Wysokiem Mazowieckiem.

Czytaj więcej...

Posiedzenie Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej powiatu wysokomazowieckiego w Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu.

Dnia 18 marca w gościnnych murach Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu odbyło się pierwsze w tym roku posiedzenie Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej powiatu wysokomazowieckiego.

Czytaj więcej...