prosperita-sklep

IX Forum Rolnicze

W dniu 11 czerwca 2017 roku w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Janowie odbyło się IX Forum Rolnicze. Uroczystość rozpoczęła się od mszy św. w kościele pod wezwaniem św. Jerzego w intencji o Boże błogosławieństwo dla nauczycieli, uczniów, absolwentów oraz pracowników szkoły. Po mszy wszyscy udali się na plac szkoły. Dyrektor szkoły powitał zaproszonych gości.

Czytaj więcej...

Korzystny dla rolników wyrok w sprawie z powództwa Koła Łowieckiego „Jeleń” przeciwko Staroście Sokólskiemu

W dniu 20 czerwca 2016r. o godzinie 8:45 Sąd Rejonowy w Sokółce ogłosił wyrok w sprawie z powództwa Koła Łowieckiego „Jeleń" przeciwko Staroście Sokólskiemu Piotrowi Rećko, o uznanie dokonanych przez Starostę wypowiedzeń umów dzierżawy obwodów łowieckich za bezskuteczne.

Czytaj więcej...

Rada Powiatowa Podlaskiej Izby Rolniczej

W dniu 16.12.2015r. o godzinie 10.00 w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego odbyła się Rada Powiatowa Podlaskiej Izby Rolniczej połączona ze spotkaniem informacyjnym na temat szkód łowieckich i realizacji planów odstrzałów dzików przez koła łowieckie działające na terenie powiatu sokólskiego. Spotkanie miało na celu wypracowanie skutecznych i optymalnych rozwiązań w zakresie złożonych problemów, jakimi są szkody łowieckie w rolnictwie.

Czytaj więcej...

Posiedzenie Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej w Sokółce

W dniu 01.10.2015 w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Janowie odbyło się Posiedzenie Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej w Sokółce. Na zaproszenie Przewodniczącego, Pana Marka Siniło, przybyli delegaci oraz zaproszeni goście:

 

Czytaj więcej...

Posiedzenie Rady Powiatowej PIR w Sokółce

Pierwsze posiedzenie rady powiatowej PIR w Sokółce odbyło się 16.06.2015 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Sokółce. W posiedzeniu udział wzięli Delegaci rady powiatowej oraz Barbara Laskowska Dyrektor Biura PIR w Porosłach.

Czytaj więcej...

VII FORUM ROLNICZE W ZSCKR W JANOWIE

W dniu 7 czerwca b.r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Janowie odbyło się 7 Forum Rolnicze organizowane przez ZSCKR we współpracy z Urzędem Marszałkowskim.

Czytaj więcej...

VI Forum Rolnicze w Janowie

Dnia 11 maja 2014 roku na terenie Zespołu Szkół CKR w Janowie odbyło się VI Forum Rolnicze. Oficjalnego rozpoczęcia dokonał dyrektor ZSCKR Bogusław Zarzecki oraz Wicemarszałek Województwa Podlaskiego Mieczysław Kazimierz Baszko. Na boisku można było obejrzeć nowoczesne maszyny rolnicze wiodących producentów na świecie. Wystawie maszyn towarzyszył program artystyczny.

 

Czytaj więcej...

13-14.02.2014 szkolenie pt. „Pielęgnowanie i ochrona upraw leśnych"

W dniach 13-14 lutego 2014 roku w Sokółce odbyło się bezpłatne szkolenie pt. „Pielęgnowanie i ochrona upraw leśnych" zorganizowane przez Podlaską Izbę Rolniczą w Ramach projektu „ PROW na lata 2007-2013" finansowanego z funduszy Unii Europejskiej.

Czytaj więcej...