prosperita-sklep

Posiedzenie Rady PIR w powiecie siemiatyckim

W dniu 11 lutego bieżącego roku o godz.10.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Siemiatyczach odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej PIR powiatu siemiatyckiego.

Czytaj więcej...

Posiedzenie Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej w Siemiatyczach

Dnia 19.10.2015r. w sali starostwa powiatowego w Siemiatyczach odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej w Siemiatyczach, na które przybyli delegaci oraz zaproszeni goście: Starosta Siemiatycki Pan Jan Zalewski, członek Zarządu Województwa Podlaskiego Pan Jerzy Leszczyński, Powiatowy Lekarz Weterynarii Pan Mirosław Tołwiński oraz Kierownik b.p. Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Pan Tadeusz Niewiadomski.

Czytaj więcej...

I Posiedzenie Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej w Siemiatyczach

I posiedzenie Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej w powiecie siemiatyckim odbyło się w dniu 9 czerwca 2015r. o godz. 10.00, w lokalu „Echo" przy ul. Krótkiej 5 w Siemiatyczach.

Czytaj więcej...

Festyn-Kultura i tradycja

W niedzielę 21 września we wsi Perlejewo odbył się Festyn-Kultura i tradycja, gdzie głównym punktem w programie były dożynki gminno-parafialne.

Czytaj więcej...

Posiedzenie Rady Powiatowej PIR w Siemiatyczach

28 sierpnia br. odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej PIR powiatu siemiatyckiego. Do Gospodarstwa Agroturystycznego „Ziołowy Zakątek" w Korycinach, gdzie odbyło się posiedzenie przybyli: delegaci rady PIR w Siemiatyczach, Prezes PIR Grzegorz Leszczyński oraz zaproszeni goście:

Czytaj więcej...

Bezpłatne szkolenie dla rolników technolog robót wykończeniowych w budownictwie.

W okresie 2-15.07.2014r. na terenie gminy Grodzisk w miejscowości Żery Pilaki przeprowadzono szkolenie w ramach projektu „Nowe umiejętności sposobem na sukces i szansą na lepsze jutro-II edycja", realizowane przez Podlaska Izbę Rolniczą i finansowane ze środków UE, w ramach europejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu państwa.

Czytaj więcej...

Posiedzenie Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej w powiecie siemiatyckim.

W dniu 21 marca 2014r. odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej PIR w Siemiatyczach. W spotkaniu wzięli udział członkowie rady PIR oraz zaproszeni goście:

Czytaj więcej...

Pielęgnacja i ochrona upraw leśnych

W okresie od 21.02.2014r. do 04.03.2014r. na terenie powiatu siemiatyckiego zorganizowano cykl szkoleń z zakresu „Pielęgnacja i ochrona upraw leśnych".

Czytaj więcej...