prosperita-sklep

V Posiedzenie Rady Powiatowej PIR w Hajnówce

Dnia 15.07.2016 roku odbyło się V Posiedzenie Rady Powiatowej PIR w Hajnówce.

Czytaj więcej...

Dożynki Gminne w Narewce

6. 09.2015 roku w Narewce odbył się Festyn Dożynkowy, organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Narewce oraz Gminę Narewka. Podczas Festynu odbył się turniej sołectw, zawody strażackie oraz Modlitwa Ekumeniczna. Po części oficjalnej można było oglądać bogaty program artystyczny.

Czytaj więcej...

II Posiedzenie Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej w Hajnówce

6.09.2015 roku w Narewce odbyło się wyjazdowe Posiedzenie Rady Powiatowej PIR. Na zaproszenie Przewodniczącego, Pana Piotra Stockiego, przybyli wszyscy delegaci.

Czytaj więcej...

I Posiedzenie Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej w Hajnówce

11.06.2015 roku o godzinie 12, w Restauracji Wrota Lasu w Hajnówce odbyło się I Posiedzenie Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej w Hajnówce.

Czytaj więcej...

XII Posiedzenie Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej

XII Posiedzenie Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej odbyło się 24.02.2015 roku w Restauracji „Leśny Dworek" w Hajnówce. W posiedzeniu uczestniczyło 9 delegatów według listy obecności, oraz zaproszeni goście w osobach:

Czytaj więcej...

Posiedzenie Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej w Hajnówce 07.11.2014

7.11.2014 miała miejsce XI Rada Powiatowa PIR w Hajnówce. Na posiedzenie Rady przybylidelegaci PIR w Hajnówce oraz zaproszeni goście: Mirosław Romaniuk- kierownik KRUS w Hajnówce, Włodzimierz Pietroczuk- Starosta Hajnowski oraz Stanisław Rogalski- Członek Zarządu Podlaskiej Izby Rolniczej.

Czytaj więcej...

Posiedzenie Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej w Hajnówce

X Posiedzenie Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej w Hajnówce odbyło się 16.05.2014 roku. Na posiedzenie zaproszono Starostę Powiatu Hajnowskiego, Pana Włodzimierza Pietroczuka oraz brokera ubezpieczeniowego, Pana Mirosława Borowika.

Czytaj więcej...

Pielęgnacja i ochrona upraw leśnych

W dniach 5-6 grudnia bieżącego roku w Dworku Cztery Pory Roku w Pilikach odbyło się szkolenie z zakresu Pielęgnacja i ochrona upraw leśnych.

Czytaj więcej...