prosperita-sklep

Posiedzenie Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej w Białymstoku

W dniu 28 lutego br. o godz. 10 w siedzibie biura Podlaskiej Izby Rolniczej w Porosłach odbyło się posiedzenie Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej w Białymstoku. W spotkaniu wzięło udział 23 delegatów oraz zaproszeni goście:

Czytaj więcej...

Posiedzenie Białostockiej Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej

W dniu 16 grudnia br. o godz. 10.00 w siedzibie biura Podlaskiej Izby Rolniczej w Porosłach odbyło się posiedzenie Białostockiej Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej. Na posiedzenie przybyli delegaci, Marszałek Województwa Podlaskiego Stefan Krajewski, Prezes Podlaskiej Izby Rolniczej – Grzegorz Leszczyński oraz Prezes Spółki Prosperita – Joanna Raś.

Czytaj więcej...

22 lipca 2016 r. – Posiedzenie Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej w Białymstoku

W dniu 22 lipca 2016 roku o godzinie 1000 dzięki uprzejmości Pana Stanisława Szczepańczuka (delegata w tym roku odznaczonego dla rolnictwa) w Hieronimowie odbyło się II w tym roku Posiedzenie Białostockiej Rady Powiatowej PIR. W spotkaniu wzięło udział 17 delegatów, a także zaproszeni goście:

Czytaj więcej...

10 marca 2016 roku. – posiedzenie Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej powiatu białostockiego

W dniu 10 marca 2016 roku o godzinie 1000 w Podlaskiej Izby Rolniczej w Porosłach odbyło się I w tym roku Posiedzenie Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej w Białymstoku.

Czytaj więcej...

Wyjazd studyjny „Lokalna marka żywnościowa szansą na rozwój obszarów wiejskich na przykładzie województwa dolnośląskiego”.

W dniach 26 -28 października br. na zlecenie Regionalnego Sekretariatu Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich został zorganizowany przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie wyjazd studyjny dla 25 mieszkańców obszarów wiejskich i doradców z województwa podlaskiego .

Czytaj więcej...

Posiedzenie Rady Powiatowej Podlaskiej Izby Rolniczej w Białymstoku

W dniu 2 października br. odbyło się w Biurze Podlaskiej Izby Rolniczej w Porosłach posiedzenie Rady PIR powiatu białostockiego, gdzie oprócz delegatów uczestniczyli również zaproszeni goście, dyrektor Biura PIR oraz Zarząd Podlaskiej Izby Rolniczej.

Czytaj więcej...